Змінили паспортні дані – повідомте Пенсійний фонд!

Дата: 31.07.2020 14:25

До уваги пенсіонерів!

Формування виплатних документів та виплата  пенсійних коштів здійснюється саме на підставі дійсних документів, які посвідчують особу та підтверджують громадянство України.

Тож наголошуємо, що громадяни, які з моменту призначення пенсії з будь-яких причин змінили паспорт (втрата, обмін паспорта тощо), зобов’язані невідкладно повідомити про це Пенсійний фонд України.

Для внесення актуальних паспортних даних до інформаційної бази Пенсійного фонду України, пенсіонери Вінниччини повинні звернутись до Сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області.

Звертаємо Вашу увагу, що заява про зміну паспортних даних подається до Пенсійного фонду особисто та лише за попереднім записом до Сервісного центру.

Записатись на попередній прийом до Головного управління Пенсійного фонду Вінниччини можна за телефонами: Тростянець (0434) 32-13-84.

Всі консультації з питань пенсійного забезпечення жителі Вінниччини можуть отримати через контакт центр Головного управління Фонду Вінниччини за номером 0800-219-108.