Зустрічі робочої групи ОТГ з активами громад Тростянецької ОТГ

Дата: 07.08.2020 14:39

Завершились зустрічі робочої групи Тростянецької ОТГ з активом та працівниками сільських рад громад, які входять до складу Тростянецької ОТГ. В складі робочої групи працювали селищний голова  Людмила Червонецька, секретар ради Наталія Вдовиченко, начальник фінансового управління ОТГ Тетяна Коломієць, головний спеціаліст фінансового управління ОТГ Олена Мазур, інспектор відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю   ОТГ Віктор Овсянніков, директор комунальної установи Дмитро Пріщенко.

На порядку денному робочої групи були питання підготовки формування бюджету Тростянецької об‘єднаної територіальної громади на 2021 рік  з врахуванням бюджету кожної громади, проведення інвентаризації майна для подальшої передачі його в спільну комунальну власність громад ОТГ та ознайомлення з особливостями виборчого Кодексу, що стосуються місцевих виборів.