Вітаємо Баламут Л.В.

Дата: 07.08.2020 15:38

В житті зустрічаються люди, не поважати яких неможливо. Здається, вони оточені якоюсь незгасимою аурою розуму й добра. З ними легко і приємно спілкуватися. До них часто ідуть за порадою й ніколи не зустрічають відмови.  До таких людей відноситься  голова  ветеранської організації села Демидівка Любов Василівна Баламут.

Все своє трудове життя вона присвятила вихованню підростаючого покоління. ЇЇ самовіддана праця була прикладом для колег і дітей. Вона постійно проявляла високу працездатність, доброту і бажання допомогти людям. Як голова ветеранської організації села проявляє увагу і турботу до ветеранів праці, дітей війни, енергійно і рішуче відстоює їх конституційні права і свободи.  Ювілярка завжди активна, гарний організатор святкових подій.

З датою мудрості, душевного багатства,  з 70-річним ювілеєм, вітаємо Баламут Любов Василівну, члена виконавчого комітету Тростянецької селищної ради, голову ветеранської організації с.Демидівка.

Бажаємо Вам, Любов Василівна, міцних сил і доброго здоров'я, теплоти рідних сердець,  поваги від людей, щасливих надій і справжніх чудес. Нехай радість завжди Вас супроводжує, а в оселі панують затишок та злагода!

А знаєте… Я у житті щаслива,
Бо доброта в моєму серці є.
У серце промінцем вона влилася,
Краплинкою тендітної роси,
І від Землі мені передалася,
Від тої незбагненної краси,
Що гріє душу, жити надихає,
Ніколи збайдужіти не дає.
І хай вона ніколи не згасає,
З джерел земних хай завжди силу п’є.