Відбулося чергове  засідання комісії з питань захисту прав дитини Тростянецької селищної ради

Дата: 14.08.2020 14:26

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 14 серпня, відбулося чергове  засідання комісії з питань захисту прав дитини Тростянецької селищної ради. На порядку денному розглядалися наступні питання:

1. Про неналежне виконання батьківських обов’язків (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)).

2. Про продовження соціального супроводу сім’ї (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)).

3. Про розгляд листа головного лікаря КНП «Тульчинський обласний  будинок дитини ВОР» від 11 серпня 2020 року №373.

4. Про  затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)).

5. Про   створення умов для забезпечення права дитини на виховання в сім’ї, освіту, медичну допомогу, соціальні послуги, виходячи з найкращих її інтересів та індивідуальних потреб та проведення відповідних заходів за місцем проживання сімей, до яких на період карантину повернулися діти із закладів інституційного догляду та виховання.

6. Про стан підліткової злочинності на території Тростянецької ОТГ за І півріччя 2020 року. Законодавчі акти, які регулюють захист прав дітей в даній сфері. Порядок взаємодії причетних служб.

Розглянувши надані матеріали та заслухавши інформації доповідачів, членами комісії та учасниками засідання, було обговорено вищезгадані питання та шляхом голосування прийнято відповідні рішення.

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради