Будівництву гідротехнічних споруд захисту від підтоплення земель центральної частини селища бути!

Дата: 14.08.2020 14:52

Сьогодні відбулось  засідання комісії  обласного фонду  охорони  навколишнього природного  середовища,  на якому  розглядалось питання  виділення  коштів  для  реалізації проекту «Будівництво гідротехнічних  споруд захисту  від підтоплення  земель центральної частини смт. Тростянець Вінницької  області».

Комісія  прийняла  позитивне  рішення про виділення  коштів  в сумі 2 млн. 105 тис. гривень, при умові  співфінансування з бюджету  селищної  ради  на суму 371 тис. гривень.

Тож розраховуємо  на те, що найближчим  часом  розпочнеться  реалізація  проекту, і жителі Тростянця  позбудуться  проблеми  постійного підтоплення  центру  селища.