Дбаймо про благоустрій громади разом!

Дата: 17.08.2020 10:45

Для кожного із  нас  наше селище  є  спільним місцем проживання. І для того, хто тут народився, і для того, хто, переїхавши з інших місць, обрав його для свого подальшого життя,  не може бути байдуже якими  вулицями  він буде ходити, яким повітрям дихати, які краєвиди будуть оточувати його навкруги, як будуть сприймати селище  його гості та який імідж буде мати селище за своїми межами.

Щоб постійно підтримувати чистоту і порядок у місцях громадського відпочинку працівниками Тростянецької селищної комунальної  установи з благоустрою проводяться регулярні  роботи з прибирання.

Благоустрій – візитівка нашої громади, від нас залежить, чи ми живемо в чистому й ошатному містечку чи в забрудненому та невпорядкованому. Тож не будьте байдужі – підтримайте порядок. І пам’ятайте, що смітник не за межами вашого паркану чи за вікном машин, а у спеціально відведених місцях.

Фото без опису Фото без описуФото без опису