Життя – це рух, рух – це спорт!

Дата: 17.08.2020 11:57

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Тростянеччина. Про це свідчать спортивні висоти, яких досягли наші земляки на різноманітних змаганнях.

Одне з таких змагань відбулося 15 серпня. На території Вінницької дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «Колос» відбулось урочисте відкриття фінальних змагань спортивних ігор Вінниччини-2020, присвячених 70-річчю Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос».

В обласних спортивних іграх брали участь спортсмени із 12 об'єднаних територіальних громад, серед яких і наша Тростянецька селищна ОТГ.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Привітати членів спорттовариства «Колос» з 70-ю річницею від дня  заснування  завітали голова облдержадміністрації Сергій Борзов, народний депутат України Ірина Борзова, голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Мендусь. Серед запрошених на урочистості – керівники профільних структур області, районів та міста Вінниці, голови  сільських та селищних ОТГ, відомі вінницькі спортсмени.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Нагадаємо, що Вінницька територіальна організація ВФСТ «Колос» на чолі з Сергієм Татусяком  за 2019 рік посіла перше місце серед обласних організацій фізкультурно-спортивних товариств та відомств з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Варто підкреслити, що на даний час на Вінниччині розвивається 95 видів спорту. А саме: 28 літніх олімпійських, 2 зимових олімпійських, 46 неолімпійських та 19 видів спорту серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями.

В програмі змагань: футбол, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи та шашки.

Отож, наші досягнення:

• Володимир Маснюк

Дартс

• Наталя Гонта - 4 місце

Гирі (вагова категорія 78 +)

• Василь Клименко - 3 місце

Фото без опису Фото без опису

В загальному заліку наші спортсмени посіли 2 МІСЦЕ.

Фото без опису Фото без опису

Протягом усіх складних етапів змагання за нашу команду щиро вболівала селищний голова Людмила Червонецька.

Ми пишаємося вашими, шановні земляки, досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Зичимо спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу Тростянецької селищної ОТГ. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни.