Книжкова виставка світлин «Моя країна, Україна, прекрасна і незалежна»

Дата: 19.08.2020 13:56

Завжди буде на світі моя Україна

Віра моя і моя Батьківщина

Священна як сонце, вода і хлібина,

Завжди буде на світі моя Україна.

24 серпня для українців знаменна дата. Саме в цей день 1991 року Україна виборола свою незалежність. Україна пройшла довгий тернистий шлях державотворення. За 29 років невпізнанно змінилася наша держава, змінилися люди, змінився світ. Ми є свідками народження нового громадянського суспільства, перезавантаження та очищення влади, створення нових стандартів життя!

Дорогою ціною платить Україна за своє право лишатися незалежною державою, за прагнення зберегти свою ідентичність і територіальну цілісність. Сотні патріотів відали своє життя в боротьбі зі злочинною владою, зовнішньою агресією та сепаратизмом. Ніхто не повинен ділити нас на захід і схід! Ми єдині у своєму прагненні до злагоди і миру, до утворення європейських стандартів життя, проживаючи в нашій незалежній Україні.

У КЗ «Публічна бібліотека Тростянецької ОТГ» до 29-ї річниці незалежності України організовано книжкову виставку світлин «Моя країна, Україна, прекрасна і незалежна». Запрошуємо тростянчан відвідати бібліотеку і ознайомитися з представленою літературою, яка розповідає про героїчне минуле України, історію державних і народних символів, про славетних українців, та сьогодення нашої держави.