Відбувся круглий стіл на тему: «Україна: шлях у майбутнє»

Дата: 19.08.2020 17:04

День Незалежності – це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень. Якою буде наша держава в майбутньому – залежить від нас сьогоднішніх, проаналізувати зроблене, не повторяти своїх помилок в майбутньому – ось завдання кожного чесного українця сьогодні.

19 серпня в приміщенні КЗ «Тростянецька дитяча музична школа»  відбулося засідання «круглого  столу»  на тему: «Україна: шлях у майбутнє», присвячений 29-ї річниці Дня Незалежності, за участю заступника голови Вінницької обласної ради, депутата обласної ради Ігоря Хміля, секретаря селищної ради Наталії Вдовиченко, керівників громадських організацій, ветеранських рад, представників Молодіжної ради, начальників структурних підрозділів, вчителя історії Будянської СЗШ I-III ст. Наталії Березюк.

З вітальним словом перед присутніми виступила секретар селищної ради Наталія Вдовиченко.

До уваги учасників заходу була представлена доповідь про історичний шлях пройдений Україною до набуття незалежності та книжкова виставка світлин «Моя країна, Україна, прекрасна і незалежна». Кожен із присутніх мав змогу висловитись, що означає незалежність України.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису