Привітання селищного голови Людмили Червонецької з Днем Незалежності України

Дата: 23.08.2020 21:31

Шановні жителі Тростянецької селищної ОТГ!

Прийміть вітання з нагоди головного свята нашої держави - Дня Незалежності України!

Шлях становлення та утвердження нашої держави пролягав через тисячоліття. На сторінках української історії сплелися злети й падіння, перемоги й поразки. Двадцять дев’ять років тому Україна стала незалежною, і відтоді українці є господарями на своїй землі. Ці роки стали випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність. І український народ довів, що спроможний поліпшити життя у своїй державі, за яку віддано мільйони життів.

Весь цей час боротьба за мир, свободу та незалежність не припинялась, вона триває і сьогодні. За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини України.  Варто пам’ятати, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальні за долю своєї країни. Тож єднаймося, допомагаймо один одному, спільно будуймо Україну.

Нехай це свято буде могутнім стимулом для натхненної, щоденної праці заради злагоди нашого народу, реалізації його потенціалу, а ваші добрі справи примножать славу рідного краю!

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Міцного здоров’я всім, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Слава Українському народу!  Слава Україні!

З повагою,

Селищний голова     Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА