Творча зустріч літераторів області "Маю честь запросити"

Дата: 25.08.2020 11:53

24 серпня, в смт.Тростянці відбувся яскравий фестиваль народних талантів, присвячений  Дню Незалежності  України.

В ньому взяли участь юні обдарування селища, а також поети, прозаїки, публіцисти, культурологи чотирьох літературних об’єднань: смт. Тростянця, смт. Ладижина, смт. Теплика та м.Тульчина, письменники, гості із Вінниці. Літературно-мистецьке дійство відзначалося не лише цікавими концертними номерами, але й поважною розмовою про перспективні проекти по дослідженню минулого краю, «зеленого туризму» тощо.

Голова Тростянецької селищної ОТГ Людмила Іванівна Червонецька ознайомила гостей з справжньою казковою перлиною селища - парком культури та відпочинку, зведеним на місці колишнього пустиря на березі чарівної водойми методом народної будови. Людмила Іванівна відкрила краєзнавче літературно-мистецьке дійство, яке пройшло в сучасному приміщенні музичної школи селища.

Фото без опису Фото без опису

Заступник голови Спілки слов’янських письменників України Михайло Каменюк вручив квитки новоприйнятим членам Спілки: Світлані Баламут (Тростянець), Світлані Криничній (Ладижин), Наталі Цигановій (Тульчин) та Юрію Плясовиці (Вінниця).

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Організатори заходу щиро вдячні за фінансову підтримку у проведенні  фестивалю народному депутатові України Миколі Кучеру. Бажаємо  Вам, Миколо Івановичу, міцного здоров'я, всіляких гараздів і многая літа. Нехай добром повниться Ваша господа, бо Ви насправді є великим благодійником. Щира подяка і низький уклін!!!

Гості та господарі обмінялися подарунками-сюрпризами. Було багато поезії, автографів, побажань, щира гостина. Враження – незабутні!