Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Творча зустріч літераторів області "Маю честь запросити"

Дата: 25.08.2020 11:53

24 серпня, в смт.Тростянці відбувся яскравий фестиваль народних талантів, присвячений  Дню Незалежності  України.

В ньому взяли участь юні обдарування селища, а також поети, прозаїки, публіцисти, культурологи чотирьох літературних об’єднань: смт. Тростянця, смт. Ладижина, смт. Теплика та м.Тульчина, письменники, гості із Вінниці. Літературно-мистецьке дійство відзначалося не лише цікавими концертними номерами, але й поважною розмовою про перспективні проекти по дослідженню минулого краю, «зеленого туризму» тощо.

Голова Тростянецької селищної ОТГ Людмила Іванівна Червонецька ознайомила гостей з справжньою казковою перлиною селища - парком культури та відпочинку, зведеним на місці колишнього пустиря на березі чарівної водойми методом народної будови. Людмила Іванівна відкрила краєзнавче літературно-мистецьке дійство, яке пройшло в сучасному приміщенні музичної школи селища.

Заступник голови Спілки слов’янських письменників України Михайло Каменюк вручив квитки новоприйнятим членам Спілки: Світлані Баламут (Тростянець), Світлані Криничній (Ладижин), Наталі Цигановій (Тульчин) та Юрію Плясовиці (Вінниця).

Організатори заходу щиро вдячні за фінансову підтримку у проведенні  фестивалю народному депутатові України Миколі Кучеру. Бажаємо  Вам, Миколо Івановичу, міцного здоров'я, всіляких гараздів і многая літа. Нехай добром повниться Ваша господа, бо Ви насправді є великим благодійником. Щира подяка і низький уклін!!!

Гості та господарі обмінялися подарунками-сюрпризами. Було багато поезії, автографів, побажань, щира гостина. Враження – незабутні!