"Господар" життя

Дата: 25.08.2020 16:30

24 серпня, близько 21 години житель с. Олександрівка нехтуючи правилами дорожнього руху  і вважаючи, що йому все дозволено, заїхав на територію парку на мотоциклі і залишивши його під аркою, пішов у невідомому напрямку створивши небезпечну ситуацію.    В цей святковий день на площі парку знаходилась маса відпочиваючих з дітьми, які бавилися на батутах, атракціонах і рухалися в різних напрямках повз залишений транспортний засіб, що створювало загрозу безпеці життя дітей.

В той час, коли парковка для  ТЗ знаходиться  на відстані 10 метрів, мотоцикл залишили під аркою.

Вкотре наголошуємо!  Люди, цінуйте  та поважайте чужу працю, людське життя, або хоч принаймні свої нерви. В парку ведеться відеоспостереження тому порушника встановлено.

Зроблено повідомлення на 102. Очікуємо реагування поліції.