В Тростянецькій селищній раді розпочато роботу по формуванню проєкту бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік

Дата: 26.08.2020 09:07

З метою забезпечення послідовності бюджетного процесу при підготовці проєкту бюджету Тростянецької селищної обєднаної територіальної громади на 2021 рік   рішенням  виконавчого комітету від 20 серпня 2020року  затверджено План заходів з підготовки проєкту бюджету громади на2021рік та прогнозу на наступні за плановим два бюджетні періоди.

Реалізація цих заходів має забезпечити своєчасне, повне та якісне складання проєкту бюджету громади на 2021 рік та підвищити відповідальність усіх учасників бюджетного процесу за формування та виконання бюджету. З метою координації дій, пов‘язаних із складанням проєкту бюджету, затверджено склад робочої групи з питань формування проєкту бюджету громади на 2021 рік, в яку також включені головні бухгалтери за згодою голів місцевих рад, території яких були включені до Тростянецької громади відповідно до Перспективного плану формування територій громад Вінницької області та рекомендовано долучитись до формування проєкту бюджету на 2021 рік.

Складання проєкту бюджету на 2021 рік має здійснюватися на підставі діючих положень бюджетно- податкового законодавства, а також з урахуванням Основних макропоказників

економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 роки, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №671.
 Під час складання проєкту бюджету на 2021 рік в частині видатків слід врахувати такі соціальні стандарти:
 Прогнозний розмір мінімальної заробітної плати
 з 1 січня 2021 року - 6 000 грн.
 з 1 липня 2021 року – 6 500 грн.
 Прогнозний посадовий оклад працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки
 з 1 січня 2021 року – 2 670 грн.
 з 1 липня 2021 року – 2 893 грн.
 Прожитковий мінімум для працездатних осіб
 з 1 січня 2021 року – 2 270 грн.
 з 1 липня 2021 року – 2 379 грн.
 з 1 грудня 2021 року – 2 481 грн.
 При розрахунку видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв слід враховувати збільшення обсягу коштів, які передбачені у бюджеті поточного року зі змінами, в середньому на коефіцієнт 1,087.