Відбувся об’їзд навчальних закладів громади

Дата: 26.08.2020 14:23

26 серпня на виконання розпорядження селищного голови Людмили Червонецької проведено огляд готовності навчальних закладів Тростянецької  ОТГ до початку навчального року в умовах адаптивного карантину в осінньо-зимовий період.

Робоча група на чолі  з  начальником відділу правового забезпечення Тростянецької селищної ради Олегом Ткачем відвідала всі навчальні заклади, що розташовані на території та перебувають у комунальній власності Тростянецької  селищної  об’єднаної територіальної громади.

КЗ "Тростянецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст№2"

Проведено огляд всіх закладів дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти. В ході об’їзду обстежено приміщення навчальних закладів, пришкільних територій, перевірено підготовку тепломереж, організацію роботи з охорони праці, медичного обслуговування дітей та працівників, санітарний стан харчоблоків та забезпечення технологічним обладнанням, меблями, посудом тощо.

КЗ "Заклад дошкільної освіти загального розвитку "Колосок"

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Особливу увагу було приділено роботі закладів в умовах адаптивного карантину (наявність та кількість антисептиків, масок, пірометрів, наявності та облаштування ізоляторних кімнат).

КЗ "Тростянецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1."

Відповідно до рекомендацій державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) всі заклади освіти Тростянецької ОТГ забезпечені антисептиками, дезінфікуючими засобами, безконтактними термометрами.

КЗ "Заклад дошкільної  освіти (ясла - садок) загального розвитку "Дивограй"

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

У всіх закладах освіти проведені косметичні ремонти класних, групових  кімнат, харчоблоків, їдалень, спортивних залів, спортивних майданчиків.

КЗ"Тростянецький будинок  дитячої творчості", КЗ "Тростянецька дитяча музична школа"

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Отже, оглянуті заклади освіти в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для початку навчального року та успішного проведення навчально-виховного процесу у новому навчальному році.

За результатами огляду складено акти перевірки готовності навчального закладу до роботи в новому навчальному році.