У Тростянці вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2020 12:03

29 серпня  на  центральній  площі селища  біля Меморіалу  Пам’яті, відбувся мітинг до Дня  пам’яті захисників України.

У вшануванні загиблих героїв взяли участь селищний  голова Людмила Червонецька, секретар  селищної  ради Наталя Вдовиченко, учасники  АТО  на Сході  країни, працівники  селищної  ради, Благочинний  протоієрей ПЦУ  о. Михайло Торбахевич,  віряни Православної Церкви України, жителі  селища.

Фото без опису https://rada.info/upload/users_files/04326224/0bb544f868a6d783723fb920490ef04e.jpg

Присутні вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і  територіальну цілісність України хвилиною мовчання  та   покладанням  квітів до  пам’ятного  знаку.

Благочинний  протоієрей  ПЦУ  о. Михайло Торбахевич  разом  з вірянами   молився за  тих, хто  на  передовій, у  війську, хто  сьогодні  захищає  нашу державу, а  за загиблих  наших  земляків  був  відправлений  молебень.

Наші земляки гідні щоби їх пам'ятали в рідному краї. Пишаємося кожним з них, сумуємо за тими, кого уже немає в живих.