Побудоване необхідно зберегти

Дата: 02.09.2020 13:06

Для того, щоб утримати збудоване потрібно ще більше  зусиль ніж збудувати.

Кожен житель мусить дбати про належний санітарний стан місцевості, в якій він проживає і зон відпочинку зокрема. Для того, щоб наше селище було охайним та комфортним для мешканців, щодня в різних його куточках виконується чимало роботи. Зокрема: обкошується трава, проводиться санітарна обрізка декоративних насаджень, прибирається та вивозиться сміття та ін.

Вже стало своєрідною традицією, двічі на місяць працівники селищної ради допомагають  комунальникам  з роботою в парковій зоні селища.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Так було саме сьогодні.  В черговий раз  працівники селищної ради,  структурних підрозділів вийшли в паркову зону, на поміч  комунальникам, щоб разом прибрати місця відпочинку, дитячі та спортивні  майданчики, пофарбувати огорожу містків та оглядових майданчиків.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Працівники селищної ради і структурних підрозділів завжди прикладають максимум зусиль для підтримки  екологічної безпеки зон відпочинку селища та створення комфорту для своїх громадян, аби вони могли жити і відпочивати серед мальовничих краєвидів, які подарувала нам природа