Будуємо, ремонтуємо, покращуємо благоустрій нашої громади

Дата: 04.09.2020 10:10

Літо пройшло, але з настанням осені роботи в Тростянецькій громаді менше не стало. В підвальному приміщенні Тростянецькому  ЗЗСО  І-ІІІ ст. №1  завершується облаштування новозбудованого тиру та зали для занять з боротьби.  Підвал  на протязі багатьох років через захаращення  і відсутність ремонту був у жахливому стані. Внаслідок протікання води через проржавілі труби водогону і каналізації  стіни та стеля була вкриті грибком. Тож для приведення приміщення у відповідний санітарний стан довелося зробити чимало: замінити заіржавілі труби на пластикові, обробити стіни та стелю протигрибковою рідиною, поштукатурити і пофарбувати. Наразі роботи на завершальному етапі. Тепер діти будуть мати де займатися спортом та проводити своє дозвілля.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Після завершення  процедури закупівель https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-06-12-001664-a

https://www.dzo.com.ua/tenders/6188937  в навчальному закладі  розпочато ремонт харчоблоку.

Фото без опису Фото без опису

В КЗ  «Тростянецький селищний центр фізичної культури і спорту» оновлено фарбуванням підлогу спортивної зали, підготовлено котельню до опалювального сезону, розпочинаються роботи по облаштуванню відмостки з північної сторони будівлі спорткомплексу.

Фото без опису Фото без опису

З метою  утримання  в належному санітарному стані та покращення естетичного вигляду території  селищного кладовища  проведено роботу з облаштування  господарського приміщення, висипано під’їзд  щебеневою сумішшю.