Затверджено єдиний кошторис видатків Тростянецької селищної територіальної виборчої комісії з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

Дата: 01.09.2020 13:40

31 сверпня 2020 року відбулось засідання Тростянецької селищної територіальної виборчої комісії, на якому розглянуто ряд питань, пов'язаних з виборчим процесом відповідно до календарного плану проведення місцевих виборів. Зокрема було затверджено єдиний кошторис виборчої комісії. Постанова додається.

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 20
20 РОКУ

Тростянецька селищна  територіальна виборча комісія

Вінницька  область

П О С Т А Н О В А

смт. Тростянець

15 год. 15 хв.

"­­­31" серпня 2020 року                                                                                                                            № 7

Про затвердження єдиного кошторису видатків Тростянецької селищної

територіальної виборчої комісії з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

Відповідно до ч.6 ст.210 Виборчого кодексу України, порядку фінансування виборчих комісій під час підготовки і проведення місцевих виборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 19 серпня 2020 року № 745 Тростянецька селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1. Затвердити єдиний кошторис видатків Тростянецької селищної територіальної виборчої комісії для підготовки і проведення  місцевих виборів 25 жовтня 2020 року в сумі 1107323 (один мільйон сто сім тисяч триста двадцять три) грн.

2. Головному бухгалтеру Ананьєвій Л.П. погодити єдиний кошторис з головою Тростянецької селищної ради.

Додаток:

Єдиний кошторис видатків Тростянецької  селищної територіальної виборчої комісії  (4 аркуші)

Голова селищної територіальної  виборчої комісії                                              К.Остапчук

Секретар селищної територіальної виборчої комісії                                       Л.Слободяник