Утворено територіальні виборчі округи з виборів депутатів Тростянецької селищної ради

Дата: 06.09.2020 08:00

05 вересня 2020 року відбулось чергове засідання Тростянецької селищної територіальної виборчої комісії, на якому розглянуто ряд питань, пов'язаних з виборчим процесом відповідно до календарного плану проведення місцевих виборів. Зокрема було утворено територіальні виборчі округи з виборів депутатів Тростянецької селищної ради. Постанова додається (додаток).

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Тростянецька селищна територіальна виборча комісія

Гайсинський район

Вінницька область

П О С Т А Н О В А

Смт Тростянець

10 год. 30 хв.

"­­­05" вересня 2020 року                                                                                                                                № 11

Про утворення територіальних виборчих округів на виборах депутатів Тростянецької селищної ради 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та нумерації

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої-четвертої статті 197, частин першої, третьої, четвертої, сьомої статті 201, частини першої, пункту 2 частини другої статті 206, частини третьої статті 232 Виборчого кодексу України, п.3.1-3.3, 3.7-3.9 Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року № 204, пунктів 1.1, 3.4, 3.5 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200, беручи до уваги відомості, подані Відділом ведення Державного реєстру виборців Тростянецької районної державної адміністрації, від 31 серпня 2020 року, Тростянецька селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1. Встановити, виходячи з відомостей Відділу ведення Державного реєстру виборців Тростянецької районної державної адміністрації, що загальний склад (кількість депутатів) Тростянецької селищної ради становить 26 депутатів.

2. Визначити орієнтовну кількість територіальних виборчих округів з виборів депутатів Тростянецької селищної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 2 (два) територіальні виборчі округи.

3. Визначити кількість територіальних виборчих округів з виборів депутатів Тростянецької селищної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 3 (три) територіальні виборчі округи.

4. Утворити територіальні виборчі округи з виборів депутатів Тростянецької селищної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, визначити їх межі та присвоїти їм нумерацію згідно з додатком.

5. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, а також оприлюднити на веб-сайті Тростянецької селищної  ради відповідно до  частини четвертої статті 23, частини сьомої статті 201 Виборчого кодексу України.

6. Копію цієї постанови на паперовому носії надіслати Центральній виборчій комісії відповідно до п.1.1 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200.

7. Поінформувати Центральну виборчу комісію про номери територіальних виборчих округів з виборів депутатів Тростянецької  селищної  ради, опис їх меж, орієнтовну кількість виборців за формою № 11 згідно з Додатком 11 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200.

8. Надіслати Відомості про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Тростянецької селищної ради за формою № 11 згідно з Додатком 11 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200, Відділу ведення Державного реєстру виборців Тростянецької районної державної адміністрації для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Головуючий на засіданні територіальної  виборчої комісії                                       С. Корж

Секретар територіальної  виборчої комісії                                                             Л. Слободяник                                                                                                                                                     МП

до постанови Тростянецької селищної

територіальної виборчої комісії

від 05 вересня 2020 року №11

Межі і нумерація

територіальних виборчих округів з виборів депутатів

Тростянецької селищної ради

на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

№ територіального виборчого округу

Опис меж територіального виборчого округу

ТВО №1

Смт Тростянець,

виборчі дільниці: 051129; 051130; 051131; 051164

С.Велика Стратіївка,

виборча дільниця: 051135

ТВО №2

с.Глибочок, с-ще Глибочанське

с.Скибинці

с.Гордіївка, с.Митківка

с.Оляниця, с-ще Ладижинське

с.Тростянчик

с.Четвертинівка

с.Демидівка

с.Буди

с-ще Дубина

Виборчі дільниці: 051132; 051133; 051134; 051139; 051140; 051141; 051142; 051158; 051159;

ТВО №3

с.Летківка

с-ще Северинівка

с.Савинці