Внесено зміни до складу Тростянецької селищної виборчої комісії

Дата: 06.09.2020 08:10

Гайсинська районна територіальна виборча комісія внесла зміни до складу Тростянецької селищної виборчої комісії. Постанова додається.

________________________Місцеві вибори_________________________

(назва виборів)

_________________25 жовтня 2020 р.____________________

(дата проведення виборів)

________Гайсинська районна територіальна виборча комісія________

(повна назва виборчої комісії із зазначенням регіону)

П О С Т А Н О В А
________________м.Гайсин_______________

(місце прийняття – назва населеного пункту)

__16___год __00___хв

"__02__" _вересня_ 2020 року                                                               № ___3____

(час, дата прийняття)

Про зміни в складі сільських/селищних територіальних виборчих комісій Гайсинського району, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

Керуючись ст.203, 208 Виборчого кодексу, Гайсинська районна територіальна виборча комісія п о с т а н о в л я є:

1. Внести зміни до складу сільських/селищних територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою від 25 серпня 2020 року №1 «Про утворення та формування складу сільських /селищних територіальних виборчих комісій Гайсинського району» зі змінами, згідно постанови від 26 серпня 2020 року №2 «Про внесення змін до постанови Гайсинської районної територіальної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року №1».
  2. Сільським /селищним територіальним виборчим комісіям Гайсинського району поінформувати громадян про свій склад, місцезнаходження та режим роботи.
  3. Цю постанову разом з належним додатком (у двох примірниках для кожної територіальної виборчої комісії) надіслати сільським/селищним радам для передачі відповідним сільським/селищним територіальним виборчим комісіям.
  4. Цю постанову оприлюднити на офіційному сайті Гайсинської районної ради.

Голова Гайсинської районної територіальної виборчої комісії

Л. Гоц

(головуючий на засіданні)

(підпис)

(ініціал імені, прізвище)

Секретар Гайсинської районної територіальної виборчої комісії

О. Манзюк

(секретар комісії (секретар засідання)

(підпис)

(ініціал імені, прізвище)

МП

Додаток 1

до постанови Гайсинської районної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року №1 від 26 серпня 2020 року №2

ЗМІНИ
в складі сільських/селищних територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів у межах Гайсинського району Вінницької області

Тростянецька селищна територіальна виборча комісія Гайсинського району Вінницької області

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Клопотун Ганна Федорівна - 15.01.1957 року народження – від Вінницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Сандул Тетяна Іванівна - 02.03.1962 року народження – від Вінницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»