Відбулося спортивне свято «Тростянеччина обирає здоров’я» до Дня фізичної культури і спорту

Дата: 07.09.2020 16:23

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України, з метою популяризації здорового способу життя, 7 вересня в парковій зоні селища відбулося спортивне свято «Тростянеччина обирає здоров’я». Організаторами даного дійства стали Тростянецька селищна рада, селищний комунальний Центр культури та дозвілля, селищний Центр фізичної культури і спорту.

Добрий початок погожого осіннього ранку гарантував представникам спортивної спільноти гарний святковий настрій.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Вітальними словами відкрила даний захід голова об’єднаної територіальної громади Людмила Червонецька.

На святкове дійство завітали вельмишановні гості: голова відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор з плавання Павло Хникін, голова Вінницької обласної федерації баскетболу Сергій Дусь. Усім гостям вручили запашні короваї та пам’ятні подарунки.

Фото без опису Фото без опису

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту громади, за популяризацію здорового способу життя серед підростаючого покоління та молоді ветеранам Фізичної культури та спорту, також учасникам обласних спортивних ігор Вінниччина 2020 серед команд сільських/селищних об’єднаних територіальних громад, присвячених 70-річчю з дня утворення ФСГ «Колос» і активну громадську позицію та популяризацію здорового способу життя були вручені подяки Тростянецької  селищної ради.

Учасники заходу для розминки виконали комплекс вправ під музичний супровід.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

До уваги присутніх було представлено показові виступи баскетболістів громади, які цього року стали переможцями обласної гімназіади, флешмоб спортивної еліти Молодіжної ради при Тростянецькій селищній раді.

Фото без опису Фото без опису

Візитка, збери пазл, дартс, конкурс капітанів, перетягування канату – саме в таких складніх етапах змагання боролися за першість 6 команд, до складу яких увійшли працівник комунальних закладів громади.

Для школярів громади Олег Костюк та Сергій Дусь на спортивному майданчику провели майстер клас, а Павло Хникін - Олімпійський урок.

За підсумками змагань визначились переможці:

I місце - команда ОЗО "Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1";

II місце - команда Тростянецької селищної ради;

III місце - команда КЗ " Тростянецький будинок дитячої творчості".

Усі команди, що брали участь у змаганнях нагороджені Грамотами та пам’ятними подарунками від Тростянецької селищної ради і заступника голови Вінницької обласної Ради Ігоря Хміля. Також від Ігоря Вікторовича презентовано музичний інструмент для селищного комунального Центру культури та дозвілля.

Подарунки виблискували в руках переможців, а серед учасників спортивного свята панував гарний переможний настрій.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Пам’ятайте про своє  здоров’я,  піклуйтеся про нього, займайтесь спортом і тоді житимете щасливо!