Школярів, які вчинили булінг, братимуть на облік в поліції – наказ МВС

Дата: 10.09.2020 08:22

Ювенальна поліція тепер має брати на профілактичний облік дітей, які цькують інших учнів або вчителів.

Відповідний наказ МВС № 488 від 25.06.2020 зареєстрований в Мін’юсті 3 серпня цього року - http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE35021.html .

Даним наказом затверджені зміни до Інструкції з організації роботи підрозділів ювенальної превенції Національної поліції України. Зокрема, до переліку дітей, які підлягають взяттю на профілактичний облік, додано тих, хто вчинив булінг учасника освітнього процесу.

«Дитина, яка вчинила булінг (цькування) учасника освітнього процесу, підлягає взяттю на профілактичний облік з метою здійснення заходів індивідуальної профілактики поліцейськими підрозділами ювенальної превенції.

Згідно з вищезгаданим наказом МВС, підставами для зняття дитини з профілактичного обліку є відсутність випадків вчинення булінгу впродовж року після останнього такого факту.

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради