Як дошкілля громади працює в умовах карантину

Дата: 10.09.2020 14:28

В закладах дошкільної освіти розпочався новий навчальний рік.  У громаді відкрито два дитячих садочки: «Дивограй» та «Колосок».

Зараз безпека дітей, вихователів та родин — у пріоритеті, тож важливо тримати баланс між правилами гігієни, дистанціюванням та розвитком малечі.

Працівники дитячих садочків ретельно готували їх до роботи в умовах карантину. Зокрема, на території майданчиків, алейках вони зробили художні позначки, які допоможуть дітям зберігати соціальну дистанцію. Розробили графік пересування закладом для кожної групи. Обладнали в приміщеннях куточки з антисептиками і паперовими рушничками, на безпечній дистанції розставили меблі.

Ранок у садочку починається з вимірювання температури працівникам та вихованцям. Батьки вже звикли, що малечу до груп приймають не у приміщенні, а надворі.

Протягом дня в закладах надається пріоритет активностям на свіжому повітрі – зарядка та рухливі ігри, працівники використовують засоби індивідуального захисту, дотримуються максимальної дистанції в групі та під час харчування, проводиться дезінфекція поверхонь, вологе прибирання і провітрювання приміщення, здійснюється контроль за гігієною рук діток та працівників.

Засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі, безконтактні термометри і тд. придбані за кошти селищного бюджету.

Заклади дошкільної освіти дотримуються правил і виконують вимоги, роблять все від них залежне, щоб в умовах адаптивного карантину садочки працювали і надалі.

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису