Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Центральна виборча комісія визначила розміри грошової застави на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

Дата: 11.09.2020 09:16

Центральна виборча комісія постановою № 246 від 10 вересня 2020 року «Про розмір грошової застави на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року» визначила розмір грошової застави на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року:

1. Відповідно до додатку №2 до даної постанови розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Тростянецької  селищної  ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року складає 4290 (чотири тисячі двісті дев’яносто) грн.
  2. Відповідно до додатку №4 до даної постанови розмір грошової застави для кандидата на посаду Тростянецького  селищного голови складає 5000 (п'ять тисяч) грн.