Відбулася вулична акція «Зупини насильство»

Дата: 11.09.2020 13:57

За даними міжнародних досліджень кількість дітей, які щодня потерпають від насильства в сім’ї, перевищує 10 мільйонів. Щоденно в Україні фіксують близько 348 випадків насильства в сім’ї, а близько 60% жінок страждають від домашнього насильства на постійній основі.

Коли діти живуть у сім’ях, де чиниться насильство, у них порушується психіка, і не тільки тоді, коли кривдять їх особисто, а й тоді, коли знущаються з близьких їм людей (найчастіше це їхні матері).

З метою є  привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків 11 вересня відбулась вулична акція «Зупини насильство». Під час проведення інформаційної кампанії працівники Тростянецького бюро безоплатної правової допомоги, служби у справах дітей Тростянецької селищної ради та Тростянецького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області проінформували перехожих про суб’єкти, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та про перелік установ, до яких можна звернутися, якщо особа зазнала насильства.

Усі учасники акції отримали інформаційні буклети «Зупини насильство», «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому».

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради