Тростянецька громада долучиться до Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day

Дата: 14.09.2020 12:59

19 вересня 2020 року у Всесвітній день прибирання 180 країн згуртуються заради однієї позитивної мети – чистого світу. У рамках World Cleanup day   в Україні запланована найбільша екологічна спільна акція, прибирання лісо-паркових, відпочинкових зон з сортуванням відходів.

Дана акція запланована  по всій території  України з дотриманням карантинних норм та обмежень, і  Тростянець  стане частиною міжнародного руху, який об’єднає мільйони учасників по всьому світу.

До участі в акції запрошуємо всіх  свідомих жителів Тростянецької  об’єднаної територіальної громади, комерційні та некомерційні організації, підприємства, комунальні та бюджетні установи селища та всіх небайдужих до стану навколишнього природнього середовища. Присвятіть кілька годин свого часу для прибирання нашої спільної домівки – нашого селища.

Долучайтеся  до прибирання навіть у власному домі чи на прибудинковій території. Для цього слід зробити фото місця до та після прибирання, викласти їх у соцмережах із хештегами #letsdoitukraine і #worldcleanupday. Можна також відмітити забруднені місця з фото у безкоштовному мобільному додатку TrashOut.

Ставайте частиною наймасштабнішої команди еко-відповідальних людей заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття!

Зробимо наш Тростянець  чистим та красивим спільними зусиллями!