Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Про перерахунок пенсій особам, які досягли 65-річного віку з 1 вересня 2020 року

Дата: 16.09.2020 08:45

З 1 вересня діє Закон України від 25.08.2020 р. № 822- IX, яким місячну мінімальну заробітну плату підвищено до 5000 грн.

Це стало підставою автоматично перерахувати мінімальний розмір пенсії за віком для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років і мають страховий стаж 35 років чоловіки та 30 років жінки.

Тож мінімальний розмір пенсії для пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, зростає з 1889,20 грн (4723 грн *40%) до 2000 грн (5000 грн *40%).

Для працюючих пенсіонерів перерахунок пенсій з використанням нового показника мінімальної заробітної плати здійснюється після звільнення з роботи або припинення ними підприємницької діяльності.

Розмір пенсії кожного громадянина є індивідуальним, тому доплата внаслідок перерахунку є різною.

Тростянецький сервісний центр головного управління ПФУ у Вінницькій області