Триває реконструкція приміщення харчоблоку ОЗО "Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1"

Дата: 17.09.2020 17:01

Для забезпечення якісного харчування дітей у школах важливим є створення належних умов у  харчоблоках навчальних закладів.

Оскільки приміщення  харчоблоку  ОЗО "Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1"  експлуатується з 2008 року без жодного капітального ремонту, його стан і наявна техніка, керамічна плитка на підлозі, стінах знаходилась в незадовільному стані, електромережі - не відповідали сучасним вимогам і не здатні забезпечити використання наявних  сучасних електроприладів. Незадовільний стан сантехнічних мереж, протікання каналізації і труб водовідведення спричинили деформацію підлоги та підвального перекриття, що становило небезпеку, як для працівників харчоблоку так і для учнів навчального закладу.  Тож приміщення харчоблоку потребувало проведення негайного капітального ремонту.

В 2019 році Тростянецькою селищною радою було виготовлено  проєктно-кошторисну документацію, пройдено експертизу. В лютому 2020 року було придбано за кошти обласної субвенції в сумі 450 тисяч і 50 тисяч за кошти селищної ради обладнання для харчоблоку.

Після проведених процедур закупівель робіт і послуг приступили до ремонту харчоблоку.

За короткий період проведено демонтаж аварійних перегородок, плитки зі стін та підлоги, штукатурки, бетонної підготовки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Влаштовано залізобетонні монолітні фундаменти під перегородки, щебеневі та армовані бетонні підготовчі шари під підлогу, вимуровано нові перегородки із газоблоку, змонтовано нові трубопроводи каналізації та водопостачання, прокладено нові мережі до електросилового обладнання, розеток. На даний час ведуться роботи по штукатуренню та шпаклюванню стін.

Термін відкриття сучасного харчоблоку 1 жовтня 2020 року.