Відбулося засідання 54-ї сесії 7 скликання Тростянецької селищної ради

Дата: 18.09.2020 11:30

18 вересня, в приміщенні КЗ "Тростянецька дитяча музична школа", під головуванням селищного  голови Людмили Червонецької, відбулось засідання  54 сесії  7  скликання.

Депутати об’єднаної громади розглянули низку питання порядку денного та прийняли відповідні  рішення.

Зокрема, на засіданні йшлося:

1. Про внесення змін до  Програми «Соціального захисту населення Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2019-2021  роки» зі змінами та доповненнями.

2. Про внесення змін до рішення 37 сесії 7 скликання Тростянецької селищної ради  № 422 «Про місцевий бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

3. Про передачу коштів інших субвенцій у вигляді трансферту Тростянецькому районному бюджету.

4. Про внесення змін до структури Тростянецького селищного  центру фізичної культури і спорту.

5. Про погодження розміру батьківської плати за навчання дітей у комунальному закладі "Тростянецька  дитяча музична школа" на 2020-2021 навчальний рік.

6. Про надання згоди про прийняття до комунальної власності Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади майно із спільної власності територіальної власності сіл, селища Тростянецького району.

7. Про продаж земельної ділянки.

8. Про вилучення земельних ділянок у жителів смт. Тростянець.

9. Про надання  дозволу на виготовлення   проєкту   землеустрою    щодо відведення земельної ділянки.

10. Про внесення змін до рішення 23 сесії 6 скликання селищної ради  від 22 листопада  2012 року  №349 «Про затвердження технічної документації для видачі Державного акту на право  власності на землю».

11. Про внесення змін до рішення 20 сесії 6 скликання селищної ради   від 31 липня  2012 року  №310  «Про дозвіл на розробку технічної документації із  землеустрою щодо виготовлення документів, що посвідчують право на земельні ділянки  жителям смт Тростянець».

12. Про  затвердження    проєкту      землеустрою    щодо відведення   земельної   ділянки.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки у  власність.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки у спільну сумісну власність.