Оголошується фотоконкурс «Я люблю Тростянець!»

Дата: 18.09.2020 11:49

Дорогі земляки!

До дня селища оголошуємо фотоконкурс «Я люблю Тростянець!»

Запрошуємо усіх жителів громади взяти участь у конкурсі на краще фото краєвидів та пам’яток нашого міста. Конкурс триватиме з 18.09.2020 по 30.09.2020 р.

Організатори конкурсу:

Тростянецький селищний комунальний Центр культури та дозвілля.

2. Мета конкурсу:

1. Фотоконкурс «Я люблю Тростянець» проводиться з метою підтримки творчих ініціатив жителів селища в галузі культури та мистецтва, посилення морального та естетичного виховання молоді, формування у населеня патріотичного ставлення до рідного краю, виявлення творчо-обдарованих тростянчан та активізації роботи в напрямку залучення різних верств населення до участі у селищних культурно-мистецьких та розважальних заходах.

3. Умови участі у Конкурсі

3.1. У Конкурсі беруть участь особи, які є жителями нашої громади.

3.2. Конкурс проводиться на добровільних засадах.

3.3. Для участі у конкурсі, до 30 вересня, надішліть знімок з цікавими краєвидами чи пам’ятними місцями нашого селища, зроблений власноруч з назвою фотороботи (креатив вітається) та даними учасника (прізвище, ім’я, № телефону для зв’язку) на електрону адресу: trostskckd@ukr.net з темою листа: «Я люблю Тростянець!». До ваших фото, за бажанням, можливо додати коротку історію-розповідь про ту чи іншу локацію, зображеній на фото (ваші асоціації, спогади тощо).

Своїм листом ви підтверджуєте згоду на публікацію вашого фото на сторінках соц. мереж.

3.4. 1 жовтня, після попередньої обробки та організації матеріалів, фотороботи, що надійшли на конкурс, будуть опубліковані в альбомі «Я люблю Тростянець» на офіційній сторінці Тростянецького Центру культури та дозвілля".

У якості журі виступатимуть користувачі соц. мережі «Фейсбук». Автор світлини, яка набере найбільшу кількість лайків, буде вважатися переможцем конкурсу. Підрахунок голосів відбуватиметься лише на офіційній сторінці Центру культури та дозвілля до 17.00 год 05.10.2020 року. Оголошення переможців відбудеться 05.10.2020 року.

У рамках конкурсу будуть відібрані роботи, які прикрашатимуть інформаційний стенд у Тростянецькому селищному коомунальному Центрі культури та дозвілля.

Якщо ви любите своє місто та любите фотографувати – цей конкурс для вас!

Долучайтеся!!!