Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №410/2020 «Про оголошення в Україні дня жалоби»

Дата: 26.09.2020 11:33

У зв'язку із трагедією, що сталася внаслідок катастрофи військового літака АН-26 під час планових навчальних польотів 25 вересня 2020 року поблизу м.Чугуєва Харківської області та призвела до загибелі військовослужбовців Повітряних Сил Збройних Сил України, з метою вшанування пам'яті загиблих 26 вересня 2020 року оголошено в Україні днем жалоби.

Відповідно Указу сьогодні, день жалоби, на всій території України будуть приспущені Державні Прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, а також скасовано розважально-концертні заходи та внесено відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.