Відбулось чергове засідання Тростянецької селищної виборчої комісії

Дата: 28.09.2020 13:02

25 вересня відбулось чергове засідання Тростянецької селищної виборчої комісії, на якому розглянуто ряд питань відповідно до календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів. Зокрема розглянуто питання про реєстрацію  кандидатів на посаду Тростянецького селищного голови,  представників партій у виборчій комісії з правом дорадчого голосу та уповноважених осіб партій в єдиному багатомандатному виборчому окрузі. Рішення з даних питань додаються.

Про реєстрацію Комарова Олександра Євгенійовича кандидатом на посаду Тростянецького селищного голови Гайсинського району Вінницької області, висунутого  Вінницькою обласною організацією Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Про реєстрацію Науменко Таїсії Іванівни кандидатом на посаду Тростянецького селищного голови Гайсинського району Вінницької області, висунутої  Вінницькою Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»