День усиновлення – свято людей з великим серцем!

Дата: 30.09.2020 09:18

В останній день вересня, в день великого християнського свята святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, в Україні відзначається День усиновлення.

Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини!

Це свято батьків, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі – батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

Це  свято для  дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків.

Це свято  сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Батьківство – це велике щастя, і, разом з тим, велика жертовність.

Щиро вітаємо зі святом родинного затишку та дитячої надії всіх, хто причетний до такої благородної справи: усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині найважливіше — щастя мати родину.

Звертаємось до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, й до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Хай в Україні будуть лише щасливі діти!!!

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради