30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2020 13:39

У всі часи бібліотеки були центрами духовного й інтелектуального життя суспільства. Завдяки книгосховищам до наших днів дійшли безцінні відомості про історію людства, збережений досвід багатьох поколінь.

Незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій, людство і досі не може уявити життя без книги, яка допомагає перетворювати людину в Особистість, виховуючи в ній прекрасні духовні якості.

Справжні помічники та порадники на шляху до вершин знань і мудрості народу, вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного  були і залишаються  бібліотекарі.

Сьогодні, 30 вересня, з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, голова Тростянецької селищної ОТГ Людмила Червонецька спільно з працівниками селищної ради завітали у КЗ «Публічна бібліотека Тростянецької селищної ОТГ». Гості привітали працівників закладу з професійним святом та подякувала за  професіоналізм та плідну сумлінну працю в напрямку розвитку бібліотечної справи.

Шановні бібліотекарі громади, вітаємо вас з професійним святом. Бажаємо вам,  а також  усім, хто любить і шанує книгу, міцного здоров’я та наснаги, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів. Хай мир, добробут і злагода будуть у кожному домі, у кожній сім’ї.