Відбулось чергове засідання Тростянецької селищної виборчої комісії

Дата: 10.10.2020 17:24

Відбулось чергове засідання Тростянецької селищної виборчої комісії, на якому розглянуто ряд питань відповідно до календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів.

До територіальної виборчої комісії поступила заява кандидата в депутати Чернієнко Ірини Федорівни, висунутої місцевою організацією політичної партії «За Майбутнє», про відмову від балотування. Комісія задовільнила заяву кандидата  в депутати (постанова додається).

Комісія сформувала та утворила своїм рішенням 24 дільничних виборчих комісій відповідних звичайних виборчих дільниць та 1 дільничну виборчу комісію спеціальної виборчої дільниці на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року (постанови з додатками додаються).

Про утворення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №051133 (з чисельністю до 200 виборців) з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Додаток

Про утворення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №051147 (з чисельністю до 200 виборців)

Додаток

Про утворення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №051156 (з чисельністю до 200 виборців)

Додаток

Про утворення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №051159 (з чисельністю до 200 виборців)

Додаток

Про утворення дільничної виборчої комісії спеціальної виборчої дільниці №051164 (з чисельністю до 200 виборців)

Додаток

Про утворення дільничних виборчих комісій виборчих дільниць №№051129-151132, №№051134-051135, №№051137-051142, №№051145-051146, №№051154-051158, №№051162-051163  з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

Додаток

Територіальна комісія зареєструвала Зарванську Раїсу Василівну уповновженою особою ВІННИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» у єдиному багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Тростянецької селищної  ради Гайсинського району Вінницької області (постанова додається).

Розглянувши подання місцевих організацій  політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в  Апараті Верховної Ради поточного скликання  на початок виборчого процесу, керуючись частиною 3 статті 242 Виборчого Кодексу України Тростянецька селищна територіальна виборча комісія  створила контрольну комісію по контролю за виготовленням бюлетенів в наступному складі:

1.Корж Світлана Олександрівна, представник місцевої організації політичної партії «ГОЛОС».

2. Буга Анатолій Миколайович, представник місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

3. Овсянніков Віктор Володимирович, представник місцевої організації політичної партії «Європейська солідарність».

4. Самоєнко Валентина Петрівна, представник місцевої організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

5. Головатюк Григорій Васильович, представник місцевої організації політичної партії  «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -  ЗА ЖИТТЯ».

Комісія Затвердила також тексти виборчих бюлетенів з виборів депутатів Тростянецької селищної ради та Тростянецького селищного голови (постанова додається).

Про затвердження тексту  виборчих бюлетенів для голосування у відповідних виборчих округах