Благоустрій – справа щоденна

Дата: 12.10.2020 11:49

Працівниками селищної комунальної установи з благоустрою систематично проводяться  роботи, аби територія Тростянецької ОТГ була доглянута та охайна: прибирається парк, збирається опале листя, проводиться санітарна стрижка газонів та декоративних рослин, налагоджено вчасне прибирання та  вивіз сміття з вуличних смітників та контейнерних майданчиків, проводиться викошування трави та бур’янів.

На жаль, для окремих «сумлінних» мешканців нашої громади кинуті поза смітник недопалки, пляшки, обгортки від цукерок, наклеєні рекламні оголошення на стовпах  давно стали буденною справою.

Хотілося б ще раз нагадати усім мешканцям, що наша громада - наш спільний дім і всі ми маємо турбуватись про нього.

Кожен мешканець повинен усвідомлювати свою причетність і особисту відповідальність за чистоту і порядок в громаді, дотримання санітарно-епідеміологічних та екологічних вимог і норм. Маємо всі разом і кожен зокрема дбати, щоб наша громада була облаштованою, впорядкованою і мала привабливий санітарний та естетичний вигляд.