Проведена онлайн-консультація для фахівців Тростянецької селищної ради

Дата: 13.10.2020 15:59

В умовах карантинних заходів, стало традиційним проведення онлайн-консультацій та вебінарів.  Так, 12 жовтня 2020 року фахівцями  Вінницького  регіонального офісу  U-LEAD  проведено захід для нашої громади на тему: «Першочергові заходи з виконання місцевих бюджетів до кінця року та формування організаційної структури».

Фахівці цього підрозділу Віталій Швець, Людмила Гурба, Інна Святна в деталях роз’яснили особливості проведення перших сесій у новоутворених територіальних громадах, формування бюджету, передачі-прийняття об’єктів у комунальну власність Тростянецької громади, структури та штатної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.  Від селищної ради в роботі онлайн-консультації взяли участь селищний голова, керівники відділів та  працівники управління фінансів.

Щиро вдячні працівникам регіонального офісу  U-LEAD за фахову консультацію та професійні відповіді на запитання з нашої сторони.