Робота закладів освіти громади в умовах адаптивного карантину

Дата: 13.10.2020 16:15

Відповідаючи на численні звернення  батьків  щодо  роботи  закладів  освіти повідомляємо наступне.

На адресу  селищної  ради надійшов лист  Міністерства освіти та науки України  в якому рекомендовано закладам  загальної  середньої  освіти  внести зміни до структури/тривалості  навчального року, необхідні для проведення  осінніх  канікул  з 15 по 30 жовтня 2020 року.

Зважаючи на те, що по всіх  закладах  освіти  Тростянецької об'єднаної  територіальної  громади  ведеться щоденний  моніторинг  відвідування та захворюваності  як серед учнів та дошкільнят, так  і  серед  педагогічних  працівників та обслуговуючого персоналу, і дані  моніторингу  свідчать  про те, що на даний час  відсутній ріст захворюваності,  і відповідно підстав переносити канікули немає.

Тобто, осінні  канікули  заплановано з 26 жовтня по 01 листопада 2020 року.

Разом з тим, пріоритетом  організації  функціонування  закладів  дошкільної та позашкільної  світи залишається  неухильне дотримання  правил гігієни, використання  засобів індивідуального захисту та  уникнення  масових  скупчень.

Комісія ТЕБ та НС