У громаді проведено "Місячник цивільного захисту"

Дата: 20.10.2020 13:45

З  17 вересня по 17 жовтня 2020 року  на території  Тростянецької об’єднаної  територіальної  громади  проводився  «Місячник Цивільного захисту».

В ході  проведення  місячника особлива  увага приділялась проведенню   роботи  пов’язаної з організацією  захисту  населення  в умовах  надзвичайної  ситуації  в період проведення  обмежувально-карантинних  заходів  щодо  запобігання  виникнення  та розповсюдження коронавірусу. На сайті  Тростянецької  селищної ОТГ  за  вказаний  період було висвітлено 12 інформацій  відповідного спрямування.

В навчальних закладах громади проводилась  роз’яснювальна  робота з метою пропаганди  здорового, активного способу життя  та проведення  обмежувально-карантинних заходів, виставки  дитячих  робіт з висвітлення  знань  з основ безпеки життєдіяльності, конкурси на кращу стіннівку з відповідної тематики. Відпрацьовано проведення евакуації  учнів, вчителів та обслуговуючого персоналу, уточнено та поновлено плани  евакуації.