Крок за кроком до покращення умов в освітніх закладах Тростянецької селищної ОТГ

Дата: 23.10.2020 15:23

Одним із пріоритетів Тростянецької селищної влади є створення належних умов у навчальних закладах громади.

Відтак, для забезпечення якісного і безпечного харчування школярів у ОЗО «Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1" ведуться роботи з реконструкції приміщень харчоблоку.

Проведено демонтаж аварійних перегородок, плитки зі стін та підлоги, штукатурки, бетонної підготовки. Влаштовано залізобетонні монолітні фундаменти під перегородки, щебеневі та армовані бетонні підготовчі шари під підлогу, вимуровано нові перегородки із газоблоку, змонтовано нові трубопроводи каналізації та водопостачання, прокладено нові мережі до електросилового обладнання, розеток. Виконані роботи з штукатурення та шпаклювання, облицювання керамічною плиткою стін.

Тривають внутрішні оздоблювальні роботи, а саме: фарбування стін, встановлення міжкімнатних дверей, укладання плитки на підлогу.

Фото без опису Фото без опису

Також у закладі ведуться роботи по реконструкції зовнішнього входу в підвальне приміщення, у якому працюватимуть спортивні секції.

Декоративний виріб металевий (козирьок зі стійками 3м*7м) з’явився над вхідними дверима Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст.№2.

Надійна конструкція встановленого сучасного накриття захистить від снігу, гілок, дощу і граду площу біля входу та забезпечить комфортне перебування учнів та працівників закладу на свіжому повітрі.

Крім того, даний виріб став гарним доповненням до загального вигляду фасаду установи.

Фото без опису Фото без опису