Капітальний ремонт вулиці О. Довженка в смт.Тростянець

Дата: 23.10.2020 17:02

Наразі в громаді здійснюються капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. О. Довженка в смт. Тростянець. Початку масштабних робіт передувала кропітка праця та довготривалі процедури закупівлі.

У травні 2020 року відбулося засідання обласної конкурсної комісії з питань відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства.

Наявність розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації, наявність експертного звіту забезпечив відбір нашого проєкту, який  відповідно до плану соціально-економічного розвитку громади подавала на конкурс Тростянецька селищна ОТГ, до реалізації.

Сума фінансування з державного дорожнього фонду становить 1220,9 тис. - це 50% від загальної вартості робіт, інші 50% - виділено з селищного бюджету.

21 жовтня 2020 р. після успішно завершення процедури закупівлі відповідно до вимог Закону "Про публічні закупівлі" 114-IX від 19.09.19 р. розпочалися ремонтні роботи на даній ділянці дороги.

Проводяться роботи з  демонтажу старого покриття, підсипка вирівнюючого шару із шлаково-щебеневої суміші  та улаштування  нового асфальту.

У кожному населеному пункті є проблемні дороги, які роками потребують ремонту та догляду. Тростянецька селищна  рада  і надалі  продовжуватиме  відновлення  складних доріг у громаді.