Прийміть вдячність!

Дата: 27.10.2020 12:53

Шановні жителі Тростянецької об'єднаної громади!

Протягом багатьох років ми спільно і системно працювали, будували, відновлювали, творили, створювали, отримували від чогось задоволення, десь помилялися, але завжди йшли, рухалися вперед до позитивного результату.

Здобута на чергових виборах чесна і переконлива перемога є справедливим визнанням, що сьогодні Тростянець і Демидівка стали гарним прикладом ще для двадцяти трьох громад, які об'єднуються не просто в єдиний округ, єдину територію, а віднині стають єдиним потужним механізмом на тернистому шляху до розвитку.

Ми зобов'язані розбудити байдужих, переконати скептиків, залишити амбітні емоції і зміцнити комунікації з керівниками агроформувань, інвесторами, меценатами, усіма, хто не боїться відповідальності, кому не байдужий наш край, наші села, селища, де живемо і працюємо.

Я вдячна усім, хто побачив, оцінив, повірив і зрозумів успішну роботу моєї команди. Кожен ваш голос - це висока оцінка, за якою стоять наші зобов'язання і відповідальність.

Вдячна за величезну кількість "особливих" бюлетенів, де ви висловили свою позицію словами: "Назавжди", "Довічно", "Любимо Вас", навіть якщо при підрахунку вони визнані недійсними,  але це так приємно! Дякую!

Щоби дійти до місця призначення, потрібно йти. Щасливої ходи усім громадам!

З повагою,

Голова Тростянецької селищної ОТГ        Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА