28 жовтня – День визволення України від нацистських загарбників

Дата: 28.10.2020 08:00

Шановні жителі Тростянецької об’єднаної територіальної громади !

Дорогі ветерани!

Минає  76 років з тих героїчних часів, коли наші батьки, діди та прадіди визволили українську землю від нацистських окупантів. У цей день ми згадуємо тих, хто ратними подвигами на полях боїв, тяжкою працею в тилу, боротьбою в партизанському підпіллі здобули перемогу над ворогом. Велику жертву приніс народ України: кожна родина на собі відчула, що таке жахи війни, втрати близьких та осель. Наші співвітчизники проявили високу силу духу, справжній патріотизм і героїзм, відданість військовій присязі та обов’язку.

На жаль,і зараз ми зіткнулися з новою трагічною реальністю.Вже тривалий час українцям доводиться зброєю захищати свою країну,протистояти агресору,який цинічно зважився на насильницьке перекроювання кордонів. Ми шануємо і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожного дня.Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Шановні ветерани, учасники бойових дій! Дякуємо  Вам, за рідну Україну, за хоробрість Вашу, за рани Ваші, за віру Вашу – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої Світової, на окупованій території, хто працював в тилу. Для кожного з нас,  Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі  Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!

З повагою,

Селищний голова                                                 Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА