Тростянчани вшанували пам’ять полеглих у визволені України від нацистських загарбників

Дата: 28.10.2020 13:36

28 жовтня Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії – День визволення від нацистських загарбників.

В історії українського народу події Другої світової війни посідають особливе місце. За своєю глибиною, трагізмом і героїзмом вони помітно піднеслись над іншими і набули епохального значення. Певною мірою обумовлено це й тим, що донині живі учасники війни, носії історичної пам’яті про неї, – ті, хто воював, навчався, працював, відбудовував країну.

На жаль, зараз ми зіткнулися з новою трагічною реальністю.

Уже тривалий час українцям доводиться зі зброєю в руках захищати свою країну, протистояти агресору.

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня визволення України від нацистських загарбників, голова Тростянецької селищної ОТГ Людмила Червонецька, працівники селищної ради, голови районної і селищної ветеранських організацій Микола Мельник,  Алла  Голенченко, духовенство, громадськість взяли участь у мітингу та церемонії покладання квітів до Меморіалу пам’яті, на знак глибокої пошани й вічної пам’яті безсмертних подвигів полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини.

Слова вдячності ветеранам, учасникам Другої світової війни - тим, хто самовідданою працею наближав Перемогу, учасникам антитерористичної операції, які з гідністю продовжують героїчні подвиги фронтовиків, захищаючи нині східні кордони нашої країни, її цілісність та свободу, висловила у своєму виступі селищний голова Людмила Червонецька. «Нехай ніколи, нині і на всі прийдешні покоління жодний солдат, не буде ніколи забутий», - зауважила Людмила Іванівна.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної організації ветеранів України Микола Мельник.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, які у роки Другої світової війни віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави.

У цей пам’ятний, святковий і водночас сумний день ми повинні вкотре усвідомити значення таких слів, як мир, порозуміння і примирення. Нехай єднає нас усіх любов до рідного краю, а безсмертний подвиг творців перемоги надихає на добрі справи в ім’я нашої держави.