Оголошення про громадське обговорення

Дата: 27.10.2020 15:16

ОГОЛОШЕННЯ

про врахування громадських інтересів під час розроблення генерального плану та плану зонування села Демидівка Тростянецької об’єднаної територіальної громади Вінницької  області.

З 30 жовтня 2020 року по 30 листопада 2020 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення генерального плану та плану зонування села Демидівка   Тростянецької об’єднаної територіальної громади Вінницької  області, розроблений відповідно до рішення 39 сесії 7 скликання  Тростянецької селищної ради №478 від 27 січня 2020 року «Про надання дозволу на виготовлення генерального плану та плану зонування території с.Демидівка».

Замовником даної містобудівної документації виступає виконавчий комітет Тростянецької селищної ради, розробником генерального плану та плану зонування села Демидівка Тростянецької об’єднаної територіальної громади Вінницької  області Центральна регіональна філія ДП «УкрДАГП».

Пропозиції просимо подавати до 30 листопада 2020 року за адресою:

Тростянецька селищна рада, кабінет  начальника відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів, житлово-комунального господарства та комунальної власності  Тростянецької селищної ради, вул. Соборна,77, смт Тростянець.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій начальник відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів, житлово-комунального господарства та комунальної власності  Тростянецької селищної ради Колесник Наталія Леонідівна.

Розгляд наданих пропозицій буде розглянуто в приміщенні Будинку культури, с.Демидівка 04 грудня 2020 року о 10.00год.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів,державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території с.Демидівка Вінницької області;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території с.Демидівка Вінницької області;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.