Осіннє прибирання

Дата: 29.10.2020 14:43

Доки одні насолоджуються красою осінньої природи, у комунальників – гаряча пора.

Працівники селищної комунальної установи з благоустрою виконують роботи з обрізки дерев, очищення центральних доріг селища від посипкового матеріалу та пилу, викорчовування перецвілих квітів на клумбах. Проводиться санітарна стрижка газонів та декоративних рослин, збирання опалого листя, вивезення сміття. Аби все виглядало естетично й охайно. Відповідні роботи виконуються вручну та із залученням техніки.

Звертаємося до жителів громади з проханням не палити листя та відходи городництва. Спалювання відходів та рослинних залишків призводить до забруднення атмосферного повітря, дим негативно впливає на здоров'я людини. Під час спалювання листя та відходів утворюються хімічні сполуки, які викликають серцево-легеневі захворювання і загострюють хвороби у астматиків та алергетиків. Розумніше осінні відходи перетворити на компост, яким потім можна удобрити ґрунт.

Подбайте про чисте повітря, про своє здоров'я та про людей, які живуть поруч з вами!