«Соціальна громада» - наближення якісних адміністративних послуг жителям ОТГ

Дата: 02.11.2020 10:04

Відділ правого забезпечення та адміністративних послуг селищної ради незважаючи на карантин, продовжує свою роботу задля задоволення потреб населення та забезпечує надання адміністративних послуг для мешканців територіальної громади.

Зокрема, впроваджено програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» - це клієнт-серверний WEB-додаток, який розроблено для наближення адміністративних послуг соціального характеру мешканцям об’єднаної територіальної громади: державних допомог та субсидій.

Даний програмний комплекс дозволить пришвидшити в часі отримання мешканцями об’єднаної територіальної громади адміністративних послуг соціального характеру, безпосередньо за місцем проживання, що в свою чергу дасть змогу прискорити прийняття рішення по справі, вдвічі швидше.

На даний час, за допомогою програмного комплексу «Соціальна громада» відділом правого забезпечення та адміністративних послуг селищної ради прийнято вже понад 190 заяв на отримання державних допомог та субсидій.

Відділ правого забезпечення та адміністративних послуг Тростянецької селищної ради