Будьте відповідальними, дотримуйтеся умов карантину, вживайте профілактичних заходів!

Дата: 03.11.2020 13:36

В Україні суттєво загострилась епідситуація щодо рівня захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Станом на 03 листопада кількість людей, які захворіли коронавірусом Covid-19 від початку пандемії в Україні становить 411 093 (+ 8 889 за останню добу), в тому числі у Вінницькій області 11 096 (+ 307 за останню добу), з них 2 – Тростянецький район.

Вкотре нагадуємо, що впровадження адаптивного карантину було зумовлено необхідністю поступового відновлення життєдіяльності регіонів, але за умов неухильного дотримання заходів безпеки!

Будьте відповідальними! Захистіть себе та близьких, потурбуйтеся про батьків. Елементарні правила здатні врятувати життя. Не лінуйтеся одягати маску і рукавички, дотримуйтеся дистанції та правил гігієни – цього достатньо, щоб знизити темпи поширення коронавірусної інфекції.

Це необхідно заради безпеки всіх нас. Враховуючи темпи розповсюдження коронавірсуної хвороби, всі люди розглядаються як потенційно інфіковані. Ви можете не знати, що є переносником вірусу, проте можете наражати на небезпеку інших. Для когось наслідки коронавірусу можуть стати критичними. Саме тому необхідно дотримуватись вищезазначених правил.

Будьте обережними та відповідальними, адже від кожного з нас залежить, коли країна одужає!