Фахівець Тростянецької селищної ради прийняла участь у навчальному тренінгу

Дата: 03.11.2020 14:51

Для вправної реалізації своїх функцій та повноважень, з метою поліпшення надання якісних соціальних послуг населенню, впровадження інновацій, підвищення кваліфікації,  вирішення існуючих проблем, фахівці Тростянецької селищної ради не упускають можливості пройти професійне навчання, тренінги, лекції, семінари, консультації.

Так 30 жовтня провідний спеціаліст відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради, голова Молодіжної ради при Тростянецькій селищній раді Олена Саляк прийняла участь у тренінгу на тему: «Роль молоді у становленні громадянського суспільства: інструменти впливу на прийняття рішень місцевою владою», що проводився в приміщенні КЗ «Молодіжного центру «Квадрат» (м. Вінниця).

Захід покликаний забезпечити співпрацю між  органами місцевого самоврядування та молодими активістами, а також озброїти молодь інструментами впливу на прийняття рішень у громадах.