Рішення комісії ТЕБ та НС щодо обмежень в регіонах з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Дата: 05.11.2020 11:06

Враховуючи те, що  протягом  останнього тижня  в Україні,  та у Вінницькій  області  зокрема, значно  збільшилась  кількість захворілих  на COVID -19 та всі  адміністративні  території регіону  віднесено  до «ПОМАРАНЧЕВОГО» рівня  епідеміологічної  небезпеки,  рішенням  обласної  комісії  з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних  ситуацій (протокол №70 від 30.10.2020 р.) забороняється:

• робота  після 22-ї та до 7-ї  години  субєктів господарювання  з надання  послуг  громадського  харчування без організації  дозвілля ( ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів, тощо), крім діяльності з надання  послуг  громадського харчування із здійсненням  адресної  доставки  замовлень  та замовлень на винос;
  • проведення  масових  заходів  за участю  більш  як 20 осіб (у разі  проведення  заходів  з кількістю  учасників до 20 осіб,  організатор  забезпечує  дотримання  між  учасниками  фізичної  дистанції  не менше  ніж 1,5 метра);
  • діяльність  закладів, що надають  послуги  з розміщення, крім готелів;
  • діяльність з надання послуг  громадського  харчування, крім випадків  приймання  відвідувачів  із забезпеченням  наповненості   не більш  як на 50 відсотків  посадкових  місць у приміщенні закладу. На вході  до передбачених  цим пунктом  закладів, місць  проведення заходу, де встановлено  обмеження  щодо максимальної кількості  осіб залежно від площі, розміщуються  інформаційні матеріали із зазначенням можливої  максимальної кількості  відвідувачів. Організатор  заходу, власник закладу, який приймає відвідувачів зобовязаний  контролювати  їх кількість  та обмежити  доступ  у разі  перевищення  допустимої  кількості  відвідувачів.

Крім того, дотримання трьох  простих  правил  протиепідемічної  безпеки - дотримання  дистанції, носіння  маски та користування санітайзерами  дозволить  зменшити загальну  захворюваність у  регіоні.

Комісія ТЕБ та НС